Het gezelligste popkoor van Boskoop!!

Zingend jubileum

25 oktober, 2015

Artikel en foto GK 21-10-2015

Het gezelligste popkoor van Boskoop!!

Please enter the Page ID of the Facebook feed you'd like to display. You can do this in either the Custom Facebook Feed plugin settings or in the shortcode itself. For example, [custom-facebook-feed id=YOUR_PAGE_ID_HERE].

Pop-In-Koor Boskoop 21 uur ago
Pop-In-Koor Boskoop 6 dagen ago

Vanavond zelfs een zoomverbinding aangelegd, zodat de koorleden die wegens omstandigheden niet live mee kunnen repeteren, toch de oefenavond vanuit huis konden bijwonen! #popinkoor #zingen #zingenineenkoor #thecube #nieuweledenwelkom

test Twitter Media - Vanavond zelfs een zoomverbinding aangelegd, zodat de koorleden die wegens omstandigheden niet live mee kunnen repeteren, toch de oefenavond vanuit huis konden bijwonen! #popinkoor #zingen #zingenineenkoor #thecube #nieuweledenwelkom https://t.co/CNe9sqiUIO
Pop-In-Koor Boskoop 1 week ago

Nagenieten van eindelijk weer voor publiek gezongen te hebben @WadCultureel afgelopen zaterdag! #wadcultureel2021 #waddinxveen

Pop-In-Koor Boskoop 10 maanden ago

Hallelujah! Raise your glass! Vandaag bestaat ons koor 25 jaar! @PopInKoor Can’t stop this feeling!

test Twitter Media - Hallelujah! Raise your glass!
Vandaag bestaat ons koor 25 jaar! @PopInKoor
Can’t stop this feeling! https://t.co/ouY0ZnmjFP
Pop-In-Koor Boskoop 10 maanden ago

Het Popinkoor Boskoop bedankt de stemmers en de Rabobank